WhatsApp/GSM: 0530 454 46 66 | E-posta: grafikzirvepromosyon@gmail.com

Hakkımızda

Zirve Promosyon olarak 2009 yılında faaliyete başlayan firmamız yurtdışından ithal ettiği ve yurtiçinden temin ettiği promosyon ve hediyelik eşya ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.

Yüzlerce çeşit ürünü kendi deposunda bulunduran firmamız, promosyon sektöründen kırtasiye sektörüne mutfak malzemeleri sektöründen hırdavat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılacak ürünleri, talep eden müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Firmamız piyasaya sunduğu ürünlere yaptığı kaliteli baskılar ile müşterilerimizin kurum içi hediyelerine isim unvan vb. lazerli baskı yaparak hediyenin katma değerini hem kurumun personel nezdinde itibarına katkı sağlarken hem de personelin onure edilmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca firmalara reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duydukları ürünleri baskılı ve baskısız olarak temin ederek firmaların piyasada tanınırlık oranlarının yükselmesini sağlamaktadır.
Geçmişten günümüze içinde bulunduğu piyasanın hep sayılı firmaları arasında kendisine haklı bir yer edinen firmamız, gelecek vizyonu ile bu öncü olma iddiasını sürdürmektedir
Sohbeti aç
1
Zirve Promosyon
Merhaba
Hakkımızda - Zirve Promosyon-Ankara ile ilgili bilgi almak ister misiniz?